| Pattern Of Extinguishing | Enclosed Flooding |
|---|---|
| System Start Mode | Electrical Automatic, Electrical Manual, Mechanical Emergency Start |
| Alarm System | Audible And Visual |
| Operating Pressure | 150-300 Bar |
| Color | Red |
| Pattern Of Extinguishing | Enclosed Flooding |
|---|---|
| System Start Mode | Electrical Automatic, Electrical Manual, Mechanical Emergency Start |
| Alarm System | Audible And Visual |
| Operating Pressure | 150-300 Bar |
| Color | Red |
| Pattern Of Extinguishing | Enclosed Flooding |
|---|---|
| System Start Mode | Electrical Automatic, Electrical Manual, Mechanical Emergency Start |
| Alarm System | Audible And Visual |
| Operating Pressure | 150-300 Bar |
| Color | Red |
| Pattern Of Extinguishing | Enclosed Flooding |
|---|---|
| System Start Mode | Electrical Automatic, Electrical Manual, Mechanical Emergency Start |
| Alarm System | Audible And Visual |
| Operating Pressure | 150-300 Bar |
| Color | Red |
| Cylinder Volume | 80L,140L |
|---|---|
| Capacity | 20kg, 27.57kg |
| Pattern Of Extinguishing | Enclosed Flooding |
| Agent | IG100(100% Pressurized Nitrogen) |
| Working Pressure | 20MPa, 30MPa |
| Cylinder Volume | 80L,140L |
|---|---|
| Pattern Of Extinguishing | Enclosed Flooding |
| Agent | IG100(100% Pressurized Nitrogen) |
| Working Pressure | 20MPa, 30MPa |
| Max. Working Pressure | 23.2MPa, 36.6 MPa |
| Storage Pressure | 4.2 MPa |
|---|---|
| Spraying Time | ≤10s |
| Filling Density | ≤950kg/m3 |
| Nominal Pressure | 5.3MPa |
| Test Pressure | 8.4MPa |
| Product Name | Hanging HFC227ea Fire Suppression System |
|---|---|
| Pattern Of Extinguishing | Enclosed Flooding |
| Agent | HFC-227ea(FM200) |
| Working Pressure | 1.6MPa |
| Color | Red |
| Product Name | Hanging HFC227ea Fire Suppression System |
|---|---|
| Pattern Of Extinguishing | Enclosed Flooding |
| Agent | HFC-227ea(FM200) |
| Working Pressure | 1.6MPa |
| Color | Red |
| Storage Pressure | 4.2 MPa |
|---|---|
| Spraying Time | ≤10s |
| Filling Density | ≤1420kg/m3 |
| Nominal Pressure | 5.3MPa |
| Test Pressure | 8.4MPa |