| Packaging Details | Plywood outer box with bubble bag or paper |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 working days |
| Payment Terms | L/C, D/P, T/T, Western Union, Paypal, Credit card |
| Supply Ability | 1000 sets per month |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | Plywood outer box with bubble bag or paper |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 working days |
| Payment Terms | L/C, D/P, T/T, Western Union, Paypal, Credit card |
| Supply Ability | 1000 sets per month |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | Plywood outer box with bubble bag or paper |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 working days |
| Payment Terms | L/C, D/P, T/T, Western Union, Paypal, Credit card |
| Supply Ability | 1000 sets per month |
| Place of Origin | China |
| Cylinder Volume | 80L |
|---|---|
| Capacity | 20kg, 27.57kg |
| Pattern Of Extinguishing | Enclosed Flooding |
| Agent | IG100(100% Pressurized Nitrogen) |
| Working Pressure | 20MPa, 30MPa |
| Cylinder Volume | 80L |
|---|---|
| Capacity | 22.37kg, 33.56kg |
| Pattern Of Extinguishing | Enclosed Flooding |
| Agent | IG541(52% Nitrogen, 40% Argon, 8% Carbon Dioxide) |
| Working Pressure | 20MPa, 30MPa |
| Cylinder Volume | 80L |
|---|---|
| Capacity | 22.37kg, 33.56kg |
| Pattern Of Extinguishing | Enclosed Flooding |
| Agent | IG541(52% Nitrogen, 40% Argon, 8% Carbon Dioxide) |
| Working Pressure | 20MPa, 30MPa |
| Cylinder Volume | 80L |
|---|---|
| Capacity | 20kg, 27.57kg |
| Pattern Of Extinguishing | Enclosed Flooding |
| Agent | IG100(100% Pressurized Nitrogen) |
| Working Pressure | 20MPa, 30MPa |
| Cylinder Volume | 80L |
|---|---|
| Capacity | 22.37kg, 33.56kg |
| Pattern Of Extinguishing | Enclosed Flooding |
| Agent | IG541(52% Nitrogen, 40% Argon, 8% Carbon Dioxide) |
| Working Pressure | 20MPa, 30MPa |
| Cylinder Volume | 80L |
|---|---|
| Capacity | 20kg, 27.57kg |
| Pattern Of Extinguishing | Enclosed Flooding |
| Agent | IG100(100% Pressurized Nitrogen) |
| Working Pressure | 20MPa, 30MPa |
| Cylinder Volume | 80L |
|---|---|
| Capacity | 22.37kg, 33.56kg |
| Pattern Of Extinguishing | Enclosed Flooding |
| Agent | IG541(52% Nitrogen, 40% Argon, 8% Carbon Dioxide) |
| Working Pressure | 20MPa, 30MPa |