| Cylinder Volume | 80L |
|---|---|
| Capacity | 20kg, 27.57kg |
| Pattern Of Extinguishing | Enclosed Flooding |
| Agent | IG100(100% Pressurized Nitrogen) |
| Working Pressure | 20MPa, 30MPa |
| Cylinder Volume | 80L |
|---|---|
| Capacity | 22.37kg, 33.56kg |
| Pattern Of Extinguishing | Enclosed Flooding |
| Agent | IG541(52% Nitrogen, 40% Argon, 8% Carbon Dioxide) |
| Working Pressure | 20MPa, 30MPa |
| Cylinder Volume | 80L |
|---|---|
| Capacity | 22.37kg, 33.56kg |
| Pattern Of Extinguishing | Enclosed Flooding |
| Agent | IG541(52% Nitrogen, 40% Argon, 8% Carbon Dioxide) |
| Working Pressure | 20MPa, 30MPa |
| Storage Pressure | 4.2 MPa |
|---|---|
| Spraying Time | ≤10s |
| Filling Density | ≤950kg/m3 |
| Nominal Pressure | 5.3MPa |
| Test Pressure | 8.4MPa |
| Storage Pressure | 4.2 MPa |
|---|---|
| Spraying Time | ≤10s |
| Filling Density | ≤1420kg/m3 |
| Nominal Pressure | 5.3MPa |
| Test Pressure | 8.4MPa |
| Storage Pressure | 4.2 MPa |
|---|---|
| Spraying Time | ≤10s |
| Filling Density | ≤950kg/m3 |
| Nominal Pressure | 5.3MPa |
| Test Pressure | 8.4MPa |
| Storage Pressure | 4.2MPa |
|---|---|
| Spraying Time | ≤10s |
| Filling Density | ≤950kg/m3 |
| Nominal Pressure | 5.3MPa |
| Test Pressure | 8.4MPa |
| Storage Pressure | 4.2 MPa |
|---|---|
| Spraying Time | ≤10s |
| Filling Density | ≤1420kg/m3 |
| Nominal Pressure | 5.3MPa |
| Test Pressure | 8.4MPa |
| Type Of Agent | IG55(50% Nitrogen, 50% Argon ) |
|---|---|
| Discharge Time | 0-10 Seconds |
| Size Of Cylinder | 80L;140L |
| Storage Temperature | -10-50°C |
| Capacity | 22.9kg, 34.06kg |
| Storage Pressure | 4.2MPa |
|---|---|
| Spraying Time | ≤10s |
| Filling Density | ≤1420kg/m3 |
| Nominal Pressure | 5.3MPa |
| Test Pressure | 8.4MPa |