| Cylinder Volume | 8L, 10L,16L, 20L, 30L |
|---|---|
| Pattern Of Extinguishing | Enclosed Flooding |
| Agent | HFC-227ea(FM200) |
| Working Pressure | 1.6MPa |
| Color | Red |
| Cylinder Volume | 8L, 10L,16L, 20L, 30L |
|---|---|
| Pattern Of Extinguishing | Enclosed Flooding |
| Agent | HFC-227ea(FM200) |
| Working Pressure | 1.6MPa |
| Color | Red |
| Storage Pressure | 4.2MPa |
|---|---|
| Spraying Time | ≤10s |
| Filling Density | ≤1420kg/m3 |
| Nominal Pressure | 5.3MPa |
| Test Pressure | 8.4MPa |
| Length Of Tube (cm) | 100;200;300;400;500 |
|---|---|
| Pattern Of Extinguishing | Enclosed Flooding |
| Agent | HFC-227ea(FM200)/FK-5-1-12Novec1230 |
| Working Temperature (℃) | From -40 To 80 |
| Blasting Temperature (℃) | 110±10 |
| Length Of Tube (cm) | 100;200;300;400;500 |
|---|---|
| Pattern Of Extinguishing | Enclosed Flooding |
| Agent | HFC-227ea(FM200)/FK-5-1-12Novec1230 |
| Working Temperature (℃) | From -40 To 80 |
| Blasting Temperature (℃) | 110±10 |
| Length Of Tube (cm) | 100;200;300;400;500 |
|---|---|
| Pattern Of Extinguishing | Enclosed Flooding |
| Agent | HFC-227ea(FM200)/FK-5-1-12Novec1230 |
| Working Temperature (℃) | From -40 To 80 |
| Blasting Temperature (℃) | 110±10 |
| Storage Pressure | 4.2MPa |
|---|---|
| Spraying Time | ≤10s |
| Filling Density | ≤1420kg/m3 |
| Nominal Pressure | 5.3MPa |
| Test Pressure | 8.4MPa |
| Storage Pressure | 4.2MPa |
|---|---|
| Spraying Time | ≤10s |
| Filling Density | ≤1420kg/m3 |
| Nominal Pressure | 5.3MPa |
| Test Pressure | 8.4MPa |
| Storage Pressure | 4.2 MPa |
|---|---|
| Spraying Time | ≤10s |
| Filling Density | ≤1420kg/m3 |
| Nominal Pressure | 5.3MPa |
| Test Pressure | 8.4MPa |
| Storage Pressure | 4.2MPa |
|---|---|
| Spraying Time | ≤10s |
| Filling Density | ≤1420kg/m3 |
| Nominal Pressure | 5.3MPa |
| Test Pressure | 8.4MPa |