| Model No. | MFZ1-50F/24V |
|---|---|
| Driving Force | 50N |
| Working Voltage | DC24V |
| Starting Current | 0.25A |
| Weight | 1.28kg |
| Storage Pressure | 4.2MPa |
|---|---|
| Spraying Time | ≤10s |
| Filling Density | ≤950kg/m3 |
| Nominal Pressure | 5.3MPa |
| Test Pressure | 8.4MPa |
| Pattern Of Extinguishing | Enclosed Flooding |
|---|---|
| System Start Mode | Electrical Automatic, Electrical Manual, Mechanical Emergency Start |
| Alarm System | Audible And Visual |
| Operating Pressure | 150-300 Bar |
| Color | Red |
| Pattern Of Extinguishing | Enclosed Flooding |
|---|---|
| System Start Mode | Electrical Automatic, Electrical Manual, Mechanical Emergency Start |
| Alarm System | Audible And Visual |
| Operating Pressure | 150-300 Bar |
| Color | Red |